Ano! Já podnikám!

Stojí za to říct, jak jsem se poznala s Ríšou. Protože náš začátek a jeho fyzický konec má jedno zajímavé spojení a tím je jeho láska – pivotéka. Právě tam jsem se s Richardem seznámila a nemohla jsem dopustit, aby tak, jako skončil on, skončila pivotéka.

A proto se ze mě stala podnikatelka. Bylo by krásné, kdyby tato změna probíhala poklidně. Zášť, bolest i nenávist ale umí v rodinách udělat vcelku jiskrno… zvláště, když ta druhá strana vám není nijak nakloněna… Nebudu a ani se nechci s vracet k tomu, jaké mě to stálo nervy a co jsem tomu musela obětovat. Důležité je, že jsem firmu zachránila před likvidací.

Co pro mě znamená být majitelkou pivotéky? Je to určitá terapie, ale taky starost. Je to pro mě nezapomenutelné místo vzniku naši lásky. Je to odkaz mého muže. Je to budoucnost pro mě a mé děti.

A zákazníci nám to vrací ve velkém. Nakupují jako diví, jsou rádi, že pivotéka neskončila. Byl to správný krok. Jsem ráda, že jsem to dotáhla do konce. Teď se jen za pochodu učím, jak podnikat správně 😀 ale to půjde. Když máte kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi a kteří chtějí pomoct.

Zveřejněno v Deníček

Související články

Odpovědi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *